پارسه پلاس یک شرکت همکار محور
اطلاعات تماس
تهران بلوار مرزداران خیابان ناهید کوچه گلستان ۵ پلاک ۳۳
ساختمان پارسه پلاس
info [at] ParsePlus.com
2144223175 98+
ما را دنبال کنید

همکاری در فروش با پارسه پلاس

Affiliate Marketing یکی از شناخته شده و راحت‌ترین روش‌های کسب درآمد اینترنتی است و می‌توانید درآمد زیادی از این طریق به دست آورید.
همکاری در فروش با بازاریابی معارفه ای شیوه‌ای است که بزرگ‌ترین کسب و کارهای اینترنتی در جهان به سراغ آن رفته‌اند و به عنوان بخشی از فرآیند بازاریابی آنلاین خود در پیش گرفته‌اند.
در این نوع از بازاریابی شخص سومی به جز فروشنده و خریدار به عنوان همکار در فروش وارد عمل می‌شود.
این فرد می‌تواند جزو صاحبان وب‌سایت‌ها، کانال‌های تلگرامی یا حتی صفحات پرمخاطب در شبکه‌های اجتماعی باشند که با تبلیغ یا معرفی محصولات پارسه پلاس، مخاطبان خود را به فروشگاه پارسه پلاس فرستاده و در ازای فروش کالا، کمیسیون دریافت کنند.

از چه مکانهایی کسب درآمد کنیم؟

تبلیغات در وبسایت

محصولات و خدمات را در وبسایت و وبلاگ خود درج نمایید.

در شبکه های اجتماعی

تلگرام، اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، یوتیوب، سروش و ...

سایر روشهای ارتباطی

ایمیل مارکتینگ، پیامک SMS، کلیه رسانه های قابل کلیک و ...

دریافت شناسه اختصاصی

برای هریک از همکاران محترم یک شناسه اختصاصی ساخته میشود که با استفاده از این شناسه در لینک ها موجب نگهداری مشتری به نام شما خواهد شد و هرنوع عملکرد و خرید مشتری به حساب شما منظور خواهد شد.

درج  و ارسال تبلیغات 

هرکدام از مطالب و محصولات پارسه پلاس را که میدانید مورد توجه مخاطبان شماست را با اضافه نمودن شناسه خودتان با پارسه پلاس ارجاع دهید.

در این حالت بدون درگیر شدن با فرایند تامین و تحویل کالا می‌توانید کالاهای مورد نظرتان را روی سایت خود به فروش برسانید.

در سیستم فروش همکار پارسه پلاس که حتی اگر کاربری از طریق لینک‌های شما وارد سایت پارسه پلاس شود اما به جای کالایی که شما معرفی کردید کالای دیگری خریداری کند، باز هم کمیسیون این خرید به حساب شما اضافه خواهد شد. همچنین اگر کاربری از طریق لینک‌های شما وارد سایت شود و بدون خرید خارج شود، تا ۱۵ روز بعد مجددا به سایت پارسه پلاس برگردد و خرید خود را انجام دهد، اطمینان داشته باشید که این پورسانت خرید به حساب شما منظور خواهد شد.

مشاهده عملکرد

شما میتوانید با ورود به داشبورد اختصاصی خود میزان کلیک ها از لینک های درج شده و خرید های انجام شده را به صورت کامل ببینید.

دریافت کمسیون و پورسانت

پس گذشت مهلت ۷ روز ضمانت عودت کالا توسط خریدار کالا مبلغ به حساب شما واریز میگردد.

عضویت در بازاریابی معارفه ای

کاربران خود را به فروشگاه پارسه پلاس هدایت کنید تا از هر خرید آنها کسب درآمد کنید. درصورتی که وب سایت، وبلاگ، اپلیکیشن یا حتی کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام داشته باشید، می‌توانید به راحتی کسب درآمد کنید.