پارسه پلاس یک شرکت همکار محور
اطلاعات تماس
تهران بلوار مرزداران خیابان ناهید کوچه گلستان ۵ پلاک ۳۳
ساختمان پارسه پلاس
info [at] ParsePlus.com
2144223175 98+
ما را دنبال کنید

راهنمای خرید تلفن‌ تحت شبکه ویپ

fanvil-video-ip-phones-iran
panasonic-video-ipphone

تماس تصویری

مجهز بودن به دوربین داخلی و صفحه نمایش بزرگ امکان تماس تصویری را برای IP Phone ها به وجود می آورد. تلفنی که امکان برقراری تماس تصویری داشته باشد را Video Phone می خوانند. این نوع گوشی های تلفن معمولا به نسبت قیمت بالاتری دارند .

تعداد پورت شبکه LAN & WAN

بیش از ۹۰ درصد IP Phoneها با دو پورت LAN تولید می شوند. دلیل وجود دو پورت LAN روی تلفن این است که کاربر را قادر می سازد که با یک اتصال شبکه ( Node )، هم IP Phone را به شبکه کامپیوتری متصل کند و هم کامپیوتر رومیزی را. برخی از IP Phoneها تنها با یک پورت LAN ساخته می شوند. این نوع طراحی جهت کاهش قیمت نهایی IP Phone انجام می شود و به جز در موارد خاص کاربرد چندانی ندارد.

cisco-ipphone-2port-lan

ipphone-sip-accounts-line
راهنمای خرید تلفن‌ تحت شبکه ویپ

تعداد داخلی یا
SIP اکانت

برخی از کاربرانی که تماس های تلفنی زیادی را در روز پاسخ می دهند و به اصطلاح کاربران پر کار هستند یا در موارد خاصی نظیر زمانی که با یک تلفن به دو شبکه متفاوت متصل می شوید، نیاز است که تلفن قابلیت رجیستر کردن همزمان چند داخلی به همراه دکمه های سخت افزاری جهت سوییچ کردن بین خطوط را داشته باشد.

کلیدهای کاربردی اضافه Extension Module

کاربران پر کار، منشی ها و مدیران نیاز دارند که کلید های میانبر زیادی را روی گوشی تلفن خود داشته باشند. معمولا تلفن ها به خودی خود امکان تعریف کلیدهای میانبر زیادی را ندارند، لذا در این حالت نیاز است که امکان اضافه کردن کلیدهای کاربردی به تلفن وجود داشته باشد. همه تلفن ها این قابلیت را ندارند لذا توجه کنید که اگر چنین قابلیتی را نیاز دارید باید تلفنی را انتخاب کنید که این قابلیت را داشته باشد.

ipphone-dsskey
ip-phone-hd-voice
راهنمای خرید تلفن‌ تحت شبکه ویپ

کیفیت صدای HD
و امکان حذف اکو

تلفن تحت شبکه بر خلاف تلفن های سنتی امکانات بسیاری جهت تنظیم کیفیت صدای ورودی و خروجی تلفن دارد. مهمترین امکاناتی که در این خصوص می توان به آن اشاره کرد کیفیت صدای HD و امکان حذف اکو در این تلفن هاست. معمولا تلفن هایی که قیمت نسبتا گرانتری دارند از این قابلیت ها پیشتیبانی می کنند.

امکان اتصال Headset

معمولا همه تلفن ها از قابلیت اتصال هدست پشتیبانی نمی کنند. از طرفی استفاده از Headset برای کاربرانی که ساعتها با تلفن صحبت می کنند ضروری ست. اپراتورهای تلفنی حتما نیاز به استفاده از هدست دارند. به هر حال در صورتیکه برای چنین کاربرانی نیاز به تلفن دارید حتما به این موضوع توجه کنید.

fanvil_hd_headset_port
۵ac1a99eae6ed
ip-phone-vpn-enabled
راهنمای خرید تلفن‌ تحت شبکه ویپ

پشتیبانی از VPN

امکان استفاده از VPN برخی اوقات به یک معضل تبدیل می شود. به خصوص زمانی که قرار است IP Phone روی شبکه اینترنت استفاده شود این قابلیت به یک ضرورت تبدیل می شود. همه تلفن ها امکان برقراری اتصال VPN را ندارند. برخی از تلفن ها از تمام انواع اتصالات به خصوص نظیر ipsec ،PPTP ،L2TP پشتیبانی می کنند و برخی دیگر تنها از یکی از این نوع اتصالات. در صورتیکه برای چنین کاربردی تلفن تهیه می کنید، حتما قبل از تهیه تلفن به صورت دقیق نیاز را مشخص کنید.

صفحه نمایش رنگی یا تک رنگ

انتخاب اینکه صفحه نمایش تلفن رومیزی شما داری صفحه نمایش بزرگ و رنگی باشد یا یک صفحه نمایش کوچک تک رنگ یا سیاه و سفید باشد انتخاب مهمی جهت استفاده روزمره و کارایی مکاربران سیستم میباشد.

color-lcd-ip-phones
lcd-backlight
Parselogo-white
راهنمای خرید تلفن‌ تحت شبکه ویپ

گارانتی و خدمات
پس از فروش

همانطور که میدانیم شوک برقی ، افتادن هندست یا گوشی تلفن از روی میز اتفاقات قابل پیش بینی میباشد.
آیا شرکت فروشنده تجهیزات لازم جهت تامین قطعات و لوازم جانبی را دارد ؟