پارسه پلاس یک شرکت همکار محور
اطلاعات تماس
تهران بلوار مرزداران خیابان ناهید کوچه گلستان ۵ پلاک ۳۳
ساختمان پارسه پلاس
info [at] ParsePlus.com
2144223175 98+
ما را دنبال کنید

گارانتی پارسه پلاس

گارانتی پارسه پلاس

گارانتی پارسه پلاس

پارسه پلاس ضمانت خرید شماست

تلاش پارسه پلاس این است که با اعتماد سازی برای مشتریان محترم و ارائه خدمات سریع و بدون نقص به گفته های خود جامه ی عمل بپوشانیم تا نشان دهیم که می توان در ایران هم یک گارانتی پاسخگو ، قابل اعتماد و دوست داشتنی بود

پارسه پلاس با پشتوانه غنی از تجربه و تخصص که حاصل بیش از یک دهه تلاش مداوم و کارنامه درخشان است، با ارائه گارانتی ۱۲ ماهه پیشنهاد رد نشدنی برای مشتریان مهیا کرده است که به دلایل ذیل اثبات می نماید :
هر خرید در اصل یک سرمایه گذاری است و مشتری می بایست در برابر هزینه ای که پرداخت می کند منافعی با ارزش بالاتر از سرمایه گذاری انجام شده دریافت نماید.

اگر دستگاه در طول زمان گارانتی  دچار مشکل سخت افزاری طبق استاندارد کارخانه سازنده گردد، در صورتی که در مدت هفت روز مشکل مرتفع نشود، با دستگاه نو پس از کسر استهلاک تعویض خواهد شد. در صورت موجود نبودن دستگاه در انبار شرکت دستگاه با مدل مشابه با توافق خریدار تعویض خواهد شد.
بروز هرگونه عیوب فنی که در اثر ضربه، شکستگی، ریختن مایعات، نوسانات برق و هرگونه تعمیر توسط افراد غیر مجاز ایجاد شده باشد، دستگاه را از تعهد شرکت خارج می کند.
هزینه حمل دستگاه برای استفاده از خدمات بر عهده خریدار است.
در صورت بروز مشکل برای دستگاه، شرکت مسئولیتی نسبت به اطلاعات شخصی مشتری نخواهد داشت.
در صورت مخــدوش بودن هولـوگرام یا عدم تطابق شماره سریال دسـتگاه با سـریال مندرج در کارت گارانتی، دستگاه شامل تعهد شرکت نیست.